Viking Fun Glitter GTX – Barn (rosa)
Vanntett barnesko fra Viking med GORE-TEX og glitterdetaljer. Lett og komfortabel hverdagssko med godt grep – perfekt til barnehage, skole og lek.
kr 1 099,00
kr 879,20
Viking Fun Glitter GTX er en lett og komfortabel barnesko som kombinerer funksjon, slitestyrke og et lekent design med glitterdetaljer. Skoen passer perfekt til aktive barn i barnehage, skole og fritid.
Skoen er utstyrt med en vanntett og pustende GORE-TEX-membran, som holder føttene tørre i vått vær samtidig som fuktighet transporteres ut. Membranen er PFAS-fri, noe som gjør den til et mer miljøvennlig valg.
Overdelen i tekstil og syntetisk materiale gir god støtte og slitestyrke, samtidig som skoen er lett og komfortabel. En ekstra tåforsterkning beskytter skoen mot slitasje ved lek og aktivitet.
Den lette EVA-mellomsålen gir god demping og komfort ved hvert steg, mens yttersålen i gummiblanding sørger for stabilt grep på ulike underlag.
Med ergonomisk passform utviklet for føtter i vekst, er Viking Fun Glitter GTX et godt valg for barn som trenger en vanntett, lett og slitesterk hverdagssko.
Merke: Viking
Modell: Fun Glitter GTX
Art.nr: 3-55015-98
Farge: Rosa
Passform: Normal
Membran: GORE-TEX (PFAS-fri, vanntett og pustende)
Yttermateriale: Tekstil / syntetisk
Innersåle: Uttakbar
Mellomsåle: EVA
Yttersåle: Naturlig gummiblanding
Ekstra: Forsterket tåhette
Bruksområde: Barnehage, skole og fritid